Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.04 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Jamie Pennant (21 l.)
Piłkarz Arsenalu Londyn, obecnie wypożyczony do Leeds United, stanie przed londyńskim sądem za jazdę po pijanemu. Policja zatrzymała młodego skrzydłowego, gdy jechał z dużą prędkością przez centrum Londynu.

CYTAT DNIA
Hanni, chcę być twoją teściową
Napis na transparencie pod skocznią w Willingen, dedykowany Svenowi Hannawaldowi

Obiecanki-cacanki, a w klubie komornik
Różnica między ukraińską a polską piłką ligową jest zasadnicza. Na Ukrainie prezesi klubów mają pieniądze, a nie tylko głośno o tym mówią - Jacek Kazimierski relacjonuje swoje pierwsze wrażenia z pobytu na "dzikiej" Ukrainie.
Trudno nie przyznać racji trenerowi. Do łódzkiego Widzewa dobrał się komornik. To dziwne
Jamie Pennant (21 l.)&lt;/&gt;<br>Piłkarz Arsenalu Londyn, obecnie wypożyczony do Leeds United, stanie przed londyńskim sądem za jazdę po pijanemu. Policja zatrzymała młodego skrzydłowego, gdy jechał z dużą prędkością przez centrum Londynu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;CYTAT DNIA&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;Hanni, chcę być twoją teściową&lt;/&gt;<br>Napis na transparencie pod skocznią w Willingen, dedykowany Svenowi Hannawaldowi&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Obiecanki-cacanki, a w klubie komornik&lt;/&gt;<br>Różnica między ukraińską a polską piłką ligową jest zasadnicza. Na Ukrainie prezesi klubów mają pieniądze, a nie tylko głośno o tym mówią - Jacek Kazimierski relacjonuje swoje pierwsze wrażenia z pobytu na "dzikiej" Ukrainie.<br>Trudno nie przyznać racji trenerowi. Do łódzkiego Widzewa dobrał się komornik. To dziwne
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego
404 Not Found

Not Found

The requested URL /floater/see/24 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.