Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
łyżka miodu w beczce dziegciu... Szczerze mówiąc, TAG umożliwia składanie prostych wzorów matematycznych. Bardzo prostych. Prościutkich. Prościuteńkich. Czy naprawdę nie możesz się bez tego obejść?
No dobra, niech Ci będzie. Wola ludu i te rzeczy... Wzory matematyczne (proste wzory matematyczne) składają się w znacznej mierze z różnych specjalistycznych symboli (nawiasów, całek, różniczek, odejmowanek...). Jeżeli już koniecznie chcesz umieścić w tekście wzór matematyczny (bardzo prosty wzór matematyczny) wykonaj poniższe czynności:
1. Ustaw kursor w tym miejscu tekstu, od którego chcesz rozpocząć wykreślanie pierwszego symbolu wchodzącego w skład wpisywanego wzoru (wzoru, jak już mówiłem, bardzo prostego).
2. Naciśnięciem klawiszy [F4], [F10] wybierz polecenie
łyżka miodu w beczce dziegciu... Szczerze mówiąc, TAG umożliwia składanie prostych wzorów matematycznych. Bardzo prostych. Prościutkich. Prościuteńkich. Czy naprawdę nie możesz się bez tego obejść?<br>No dobra, niech Ci będzie. Wola ludu i te rzeczy... Wzory matematyczne (proste wzory matematyczne) składają się w znacznej mierze z różnych specjalistycznych symboli (nawiasów, całek, różniczek, odejmowanek...). Jeżeli już koniecznie chcesz umieścić w tekście wzór matematyczny (bardzo prosty wzór matematyczny) wykonaj poniższe czynności:<br>1. Ustaw kursor w tym miejscu tekstu, od którego chcesz rozpocząć wykreślanie pierwszego symbolu wchodzącego w skład wpisywanego wzoru (wzoru, jak już mówiłem, bardzo prostego).<br>2. Naciśnięciem klawiszy [F4], [F10] wybierz polecenie
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!