Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
jakimś przyjęciu i przez cały wieczór starałam się poderwać Arka, lecz on zupełnie mnie ignorował. Kiedy zabawa zaczęła się rozkręcać, wskoczyłam na stół i odtańczyłam kankana. Od tej chwili już nie spuszczał ze mnie wzroku.
Tej samej nocy Arek zabrał Joannę do swojego domu i oczywiście poszli do łóżka. Na caluteńki weekend. Potem zniknął na dwa tygodnie, aby objawić się pewnego dnia, pukając do jej drzwi o północy. Po roku ich romans trwał dalej - wciąż tak samo namiętny i raniący serce. Nie potrafili zdecydować się ani na rozstanie, ani na utrwalenie związku.

Trójkąt z przyjaciółką

- Toksyczny romans prawie nigdy nie pozostaje
jakimś przyjęciu i przez cały wieczór starałam się poderwać Arka, lecz on zupełnie mnie ignorował. Kiedy zabawa zaczęła się rozkręcać, wskoczyłam na stół i odtańczyłam kankana. Od tej chwili już nie spuszczał ze mnie wzroku.<br>Tej samej nocy Arek zabrał Joannę do swojego domu i oczywiście poszli do łóżka. Na caluteńki weekend. Potem zniknął na dwa tygodnie, aby objawić się pewnego dnia, pukając do jej drzwi o północy. Po roku ich romans trwał dalej - wciąż tak samo namiętny i raniący serce. Nie potrafili zdecydować się ani na rozstanie, ani na utrwalenie związku.<br><br>&lt;tit&gt;Trójkąt z przyjaciółką&lt;/&gt;<br><br>- Toksyczny romans prawie nigdy nie pozostaje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!