Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Biuletyn Informacyjny Rady i Zarządu miasta Jarosławia
Nr: 3(75)
Miejsce wydania: Jarosław
Rok: 1999
NMP Królowej Polski w Jarosławiu, ul. 3-go Maja. Kasety są własnością Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i mogą być wypożyczane przez członków lub sympatyków SRK. Wypożyczenie jest nieodpłatne. Pobierany jest zastaw w postaci dokumentu tożsamości lub kaucja w wysokości 20 zł.
Księgarnia czynna jest w dni robocze od 900 do 1700.
cd. z numeru 1(73)
* 007 "Dlaczego czekać" - film, którego bohaterem jest Josh Mc Dowell (doktor prawa, teologii i historii) ukazuje zderzenie dwóch potrzeb: czułości u dziewcząt i popędu u chłopców oraz zachęca do czystości przedmałżeńskiej.
* 008 "Sex teraz czy później" - cztery 35-minutowe wykłady dla uczniów szkół średnich prowadzone przez
NMP Królowej Polski w Jarosławiu, ul. 3-go Maja. Kasety są własnością Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i mogą być wypożyczane przez członków lub sympatyków SRK. Wypożyczenie jest nieodpłatne. Pobierany jest zastaw w postaci dokumentu tożsamości lub kaucja w wysokości 20 zł.&lt;/&gt;<br>Księgarnia czynna jest w dni robocze od 900 do 1700. <br>cd. z numeru 1(73)<br>* 007 "Dlaczego czekać" - film, którego bohaterem jest Josh Mc Dowell (doktor prawa, teologii i historii) ukazuje zderzenie dwóch potrzeb: czułości u dziewcząt i popędu u chłopców oraz zachęca do czystości przedmałżeńskiej.<br>* 008 "Sex teraz czy później" - cztery 35-minutowe wykłady dla uczniów szkół średnich prowadzone przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego