Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 06/07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
już puste. Lokatorzy kolejnego przeprowadzą się lada moment. Mieszkanka następnego zajmuje lokal bez prawa do niego (ale jak zapewnia rzecznik - także otrzyma mieszkanie). Lokal numer 4 zajmuje rodzina państwa K. W dwóch zadbanych pokojach, na ok. 40 m kw. mieszkają cztery osoby: rodzice i dwoje nastoletnich dzieci. Jest kuchnia, łazienka, centralne ogrzewanie.
- Do tej pory nie dostałam satysfakcjonującej propozycji mieszkania zastępczego - mówi Magda K. - Zgadzamy się na ten sam metraż. Z uwagi na dzieci chcielibyśmy, by były to trzy, a nie jak obecnie dwa pokoje. No i wyposażenie musi być takie jak teraz. Czy to są przesadzone wymagania?
Państwu K. Najpierw zaproponowano
już puste. Lokatorzy kolejnego przeprowadzą się lada moment. Mieszkanka następnego zajmuje lokal bez prawa do niego (ale jak zapewnia rzecznik - także otrzyma mieszkanie). Lokal numer 4 zajmuje rodzina państwa K. W dwóch zadbanych pokojach, na ok. 40 m kw. mieszkają cztery osoby: rodzice i dwoje nastoletnich dzieci. Jest kuchnia, łazienka, centralne ogrzewanie.<br>- Do tej pory nie dostałam satysfakcjonującej propozycji mieszkania zastępczego - mówi Magda K. - Zgadzamy się na ten sam metraż. Z uwagi na dzieci chcielibyśmy, by były to trzy, a nie jak obecnie dwa pokoje. No i wyposażenie musi być takie jak teraz. Czy to są przesadzone wymagania?<br>Państwu K. Najpierw zaproponowano
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego