Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
oraz płacenia składek ubezpieczeniowych.
(PAP)Łotwa wysłała spiżowy prezent

pomnik Rada miejska Rygi zadecydowała we wtorek, że odnowiony pomnik rosyjskiego cara Piotra I zostanie przekazany Petersburgowi.
Urzędnicy nie mogli porozumieć się co do miejsca ustawienia pomnika rosyjskiego cara. Burmistrz Rygi zaproponował więc uczynienie z pomnika prezentu dla Petersburga.
(PAP)Miłośnicy chartów węszą spisek

obyczaje Kubańskie zrzeszenie miłośników chartów afgańskich usunęło ze swego grona przedstawicielkę władz USA oraz jej psa. Powodem jest ich "wrogość" wobec Kuby.
Vicki Huddleston, szefową sekcji interesów USA na Kubie, poinformowano w oficjalnym piśmie, że jej postępowanie jest "nie do pogodzenia z zasadami moralnymi" zrzeszenia.
(PAP)Schwarzenegger odda
oraz płacenia składek ubezpieczeniowych.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łotwa wysłała spiżowy prezent&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;pomnik&lt;/&gt; Rada miejska Rygi zadecydowała we wtorek, że odnowiony pomnik rosyjskiego cara Piotra I zostanie przekazany Petersburgowi.<br>Urzędnicy nie mogli porozumieć się co do miejsca ustawienia pomnika rosyjskiego cara. Burmistrz Rygi zaproponował więc uczynienie z pomnika prezentu dla Petersburga.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Miłośnicy chartów węszą spisek&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;obyczaje&lt;/&gt; Kubańskie zrzeszenie miłośników chartów afgańskich usunęło ze swego grona przedstawicielkę władz USA oraz jej psa. Powodem jest ich "wrogość" wobec Kuby.<br>Vicki Huddleston, szefową sekcji interesów USA na Kubie, poinformowano w oficjalnym piśmie, że jej postępowanie jest "nie do pogodzenia z zasadami moralnymi" zrzeszenia.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Schwarzenegger odda
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego