Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 2000
się Państwo na trwale.NIEKTÓRE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE
Zewnętrzny panel sterujący
Wszystkie modele chłodziarko-zamrażarek typu kombi (z zamrażarką na dole) posiadają zewnętrzny panel na drzwiach chłodziarki z lampkami sygnalizującymi pracę urządzenia. W niektórych modelach dodatkowo występuje cyfrowy wyświetlacz oraz system lampek, sygnalizujących nieprawidłową temperaturę w zamrażarce.
Łatwe czyszczenie wnętrza
Konstrukcja chłodziarko-zamrażarek MASTERCOOK ułatwia nie tylko ich użytkowanie, ale również utrzymanie w czystości.
Wnętrze komory chłodziarki jest gładkie i pozbawione wystających części - elementy chłodzące (parownik) zostały zabudowane w tylnej ścianie. Ponadto mycie wnętrza lodówki znacznie ułatwiają zaokrąglone krawędzie półek, pojemników i drzwi.
Rozmrażanie
Chłodziarka posiada system automatycznego rozmrażania, który sprawia, że
się Państwo na trwale.<br><br>&lt;gap&gt;<br><br>NIEKTÓRE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE<br>Zewnętrzny panel sterujący<br>Wszystkie modele chłodziarko-zamrażarek typu kombi (z zamrażarką na dole) posiadają zewnętrzny panel na drzwiach chłodziarki z lampkami sygnalizującymi pracę urządzenia. W niektórych modelach dodatkowo występuje cyfrowy wyświetlacz oraz system lampek, sygnalizujących nieprawidłową temperaturę w zamrażarce.<br>Łatwe czyszczenie wnętrza<br>Konstrukcja chłodziarko-zamrażarek MASTERCOOK ułatwia nie tylko ich użytkowanie, ale również utrzymanie w czystości.<br>Wnętrze komory chłodziarki jest gładkie i pozbawione wystających części - elementy chłodzące (parownik) zostały zabudowane w tylnej ścianie. Ponadto mycie wnętrza lodówki znacznie ułatwiają zaokrąglone krawędzie półek, pojemników i drzwi.<br>Rozmrażanie<br>Chłodziarka posiada system automatycznego rozmrażania, który sprawia, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!