Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
12 sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że trafiłaś na mężczyznę, który zamieni twoje życie w piekło.
1 Na samym początku znajomości nadaje zbyt szybkie tempo i przedwcześnie mówi o stałym związku, zamieszkaniu pod jednym dachem, a nawet małżeństwie.
2 Używa takich wyrażeń jak "razem do końca życia", "zawsze" czy "choćby nie wiem co", nie pozwalając ci tym samym zwolnić tempa znajomości.
3 Łapiesz się na tym, że szybko odsuwasz od siebie wszelkie obawy - od strachu, że on cię może zranić, po nie sprecyzowane przeczucie, że coś między wami nie gra.
4 Jego nastroje zmieniają się jak chorągiewka na wietrze - tracisz orientację, bo nigdy
12 sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że trafiłaś na mężczyznę, który zamieni twoje życie w piekło.<br>1 Na samym początku znajomości nadaje zbyt szybkie tempo i przedwcześnie mówi o stałym związku, zamieszkaniu pod jednym dachem, a nawet małżeństwie.<br>2 Używa takich wyrażeń jak "razem do końca życia", "zawsze" czy "choćby nie wiem co", nie pozwalając ci tym samym zwolnić tempa znajomości. <br>3 Łapiesz się na tym, że szybko odsuwasz od siebie wszelkie obawy - od strachu, że on cię może zranić, po nie sprecyzowane przeczucie, że coś między wami nie gra.<br>4 Jego nastroje zmieniają się jak chorągiewka na wietrze - tracisz orientację, bo nigdy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego