Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się nad tym, co mam do powiedzenia. A ja nie od dziś do powiedzenia wiele miałem.
Wywiad nieautoryzowany
DIANA RYMUZA

Wracam na scenę
Marta Wiśniewska
W prywatnej sali gimnastycznej Marty Wiśniewskiej trwają przygotowania do trasy Ich Troje, w którą zespoł rusza na wiosnę. - Żeby zdążyć, już dzisiaj musimy pracować nad choreografią do nowych piosenek - mówi Marta, która kieruje baletem.
Przez dwa ostatnie lata sama właściwie była wyłączona z tańca. Uniemożliwiły jej to dwie ciąże. Mimo to cały czas zajmowała się choreografią. - Teraz czas na ostry trening.
Faktycznie, jest ostry: cztery razy w tygodniu, od rana do oporu. Balet musi być przygotowany
się nad tym, co mam do powiedzenia. A ja nie od dziś do powiedzenia wiele miałem.&lt;/&gt;<br>&lt;hi&gt;Wywiad nieautoryzowany&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;DIANA RYMUZA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Wracam na scenę&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Marta Wiśniewska&lt;/&gt;<br>W prywatnej sali gimnastycznej Marty Wiśniewskiej trwają przygotowania do trasy Ich Troje, w którą zespoł rusza na wiosnę. &lt;q&gt;- Żeby zdążyć, już dzisiaj musimy pracować nad choreografią do nowych piosenek&lt;/&gt; - mówi Marta, która kieruje baletem.<br>Przez dwa ostatnie lata sama właściwie była wyłączona z tańca. Uniemożliwiły jej to dwie ciąże. Mimo to cały czas zajmowała się choreografią. &lt;q&gt;- Teraz czas na ostry trening.&lt;/&gt;<br>Faktycznie, jest ostry: cztery razy w tygodniu, od rana do oporu. Balet musi być przygotowany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego