Typ tekstu: Książka
Autor: Fijewski Piotr
Tytuł: Jak rozwinąć skrzydła
Rok: 1996
tego, co moje. Muszę być czujny, aby nie dać się w coś uwikłać, aby nie dać się zniewolić, aby nikt mnie nie wykorzystał. Najważniejszą wartością jest moja niezależność."
Ten człowiek żyje między ludźmi, ale skupiony jest wyłącznie na strzeżeniu granic swojej posiadłości. Może budować grube mury obronne, za które się chowa, może też strzelać z armat, nawet do niewielkiej muchy.
Ćwiczenie 1 Jakim jesteś gospodarzem
Otwórz swój Zeszyt na nowej stronie i zapisz tytuł ćwiczenia.
Scharakteryzuj siebie jako gospodarza swojego terenu. Możesz korzystać z wymienionych przeze mnie przykładów. Nie stawiaj sobie ograniczeń czasowych.
Przeczytaj to, co napisałeś. Czy jesteś gospodarzem zadowolonym
tego, co moje. Muszę być czujny, aby nie dać się w coś uwikłać, aby nie dać się zniewolić, aby nikt mnie nie wykorzystał. Najważniejszą wartością jest moja niezależność.&lt;/&gt;"<br>Ten człowiek żyje między ludźmi, ale skupiony jest wyłącznie na strzeżeniu granic swojej posiadłości. Może budować grube mury obronne, za które się chowa, może też strzelać z armat, nawet do niewielkiej muchy.<br>&lt;tit1&gt;Ćwiczenie 1 Jakim jesteś gospodarzem&lt;/&gt;<br>Otwórz swój Zeszyt na nowej stronie i zapisz tytuł ćwiczenia.<br>Scharakteryzuj siebie jako gospodarza swojego terenu. Możesz korzystać z wymienionych przeze mnie przykładów. Nie stawiaj sobie ograniczeń czasowych.<br>Przeczytaj to, co napisałeś. Czy jesteś gospodarzem zadowolonym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego