Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
S.: Zakochałam się ostatnio w chudym i rudym architekcie. Nie znaczy to wcale, że nie dałam sobie rady z przeszłością. Teraz ją na szczęście znam i wiem, czego nie wolno mi już robić. No i jestem cudownie szczęśliwa!

Myśl pozytywnie!
Każdy dzień jest pełen informacji, które sobie przyswajasz, prawd, które chowasz głęboko na dnie serca. Tak samo jest z prawdami dotyczącymi związków i relacji z płcią przeciwną. Uczysz się ich patrząc na swoich rodziców, obserwując przyjaciół, czytając książki i płacząc na filmach. Wszystko to tworzy mozaikę w twoim umyśle, której wzory powielasz.
Jeśli chcesz, aby film twojego życia kończył się napisem
S.: Zakochałam się ostatnio w chudym i rudym architekcie. Nie znaczy to wcale, że nie dałam sobie rady z przeszłością. Teraz ją na szczęście znam i wiem, czego nie wolno mi już robić. No i jestem cudownie szczęśliwa! <br><br>Myśl pozytywnie!<br>Każdy dzień jest pełen informacji, które sobie przyswajasz, prawd, które chowasz głęboko na dnie serca. Tak samo jest z prawdami dotyczącymi związków i relacji z płcią przeciwną. Uczysz się ich patrząc na swoich rodziców, obserwując przyjaciół, czytając książki i płacząc na filmach. Wszystko to tworzy mozaikę w twoim umyśle, której wzory powielasz.<br>Jeśli chcesz, aby film twojego życia kończył się napisem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego