Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
Agatka odpowiada jakby w innej konwencji:

Mnie się wytworzył i powielał obraz, że kobieta jest osobą pokrzywdzoną. Narastał we mnie bunt. Mało miałam przykładów równego podziału obowiązków, zgody.

Barbara reaguje:

Cały czas jesteś na poziomie racjonalizacji uczuć, stąd moje pytanie, bo z jednej strony masz pewien model, a z drugiej chowasz uczucia. Ja ci chcę powiedzieć, że jak się naupycha i przepuści przez głowę, to boli, a jeszcze bardziej boli, jak się odkręca... Czy zablokowałam cię tym stwierdzeniem?

Agatka śmieje się:

- Nie, nie myślę.

Barbara:

- Mówisz, że myślisz, a co czujesz?

Agatka:

- Jestem trochę rozbita.

Agnieszka:

A może nie dajesz sobie
Agatka odpowiada jakby w innej konwencji:<br><br>Mnie się wytworzył i powielał obraz, że kobieta jest osobą pokrzywdzoną. Narastał we mnie bunt. Mało miałam przykładów równego podziału obowiązków, zgody.<br><br>Barbara reaguje:<br><br>Cały czas jesteś na poziomie racjonalizacji uczuć, stąd moje pytanie, bo z jednej strony masz pewien model, a z drugiej chowasz uczucia. Ja ci chcę powiedzieć, że jak się naupycha i przepuści przez głowę, to boli, a jeszcze bardziej boli, jak się odkręca... Czy zablokowałam cię tym stwierdzeniem?<br><br>Agatka śmieje się:<br><br>- Nie, nie myślę.<br><br>Barbara:<br><br>- Mówisz, że myślisz, a co czujesz?<br><br>Agatka:<br><br>- Jestem trochę rozbita.<br><br>Agnieszka:<br><br>A może nie dajesz sobie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego