Typ tekstu: Książka
Autor: Michał Bielecki
Tytuł: Siostra komandosa
Rok: 1997
jej rodzicami? Z ludźmi, którzy ją dobrze znają? Posłałeś ją na badania psychologiczne?
- Po co? Przecież nie zostanie oskarżona o morderstwo, tylko w najgorszym razie o przekroczenie granic obrony koniecznej. Omal nie stała się ofiarą gwałtu i chyba sam nie wierzysz, że jakikolwiek sędzia da jej wyrok bez zawieszenia.
- Przestań chrzanić - byłem porządnie wściekły. - Jeżeli zabiła z premedytacją, powinna zostać oskarżona o morderstwo. Przecież tu może chodzić o coś zupełnie innego!
- Na przykład o co?
- Na przykład o lewe interesy, jakie Wiciuk robił ze Strąkiem.
- Co o tym wiesz? - spytał czujnie.
- Sam powiedziałeś, że wiesz o nich więcej niż ja, więc
jej rodzicami? Z ludźmi, którzy ją dobrze znają? Posłałeś ją na badania psychologiczne?<br>- Po co? Przecież nie zostanie oskarżona o morderstwo, tylko w najgorszym razie o przekroczenie granic obrony koniecznej. Omal nie stała się ofiarą gwałtu i chyba sam nie wierzysz, że jakikolwiek sędzia da jej wyrok bez zawieszenia.<br>- Przestań chrzanić - byłem porządnie wściekły. - Jeżeli zabiła z premedytacją, powinna zostać oskarżona o morderstwo. Przecież tu może chodzić o coś zupełnie innego! &lt;page nr=86&gt;<br>- Na przykład o co?<br>- Na przykład o lewe interesy, jakie Wiciuk robił ze Strąkiem.<br>- Co o tym wiesz? - spytał czujnie.<br>- Sam powiedziałeś, że wiesz o nich więcej niż ja, więc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego