Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
notatki związane z pracą - nigdy osobiste! Jeżeli już musisz plotkować na temat charakteru szefowej i wyglądu szefa, rób to w bezpieczniejszym miejscu - nie w pracy i w bezpieczniejszy sposób.

PAGER

Technodyletant: Włączasz najgłośniejszy sygnał pagera, a ten daje popis swoich możliwości podczas oficjalnego spotkania z szefem.
Technoekspert: Przełączasz pager na cichy sygnał, najlepiej na wibracje. Gdy otrzymasz wiadomość, nikt tego nie słyszy, tymczasem ty możesz dyskretnie przeprosić szefa i wyjść, żeby oddzwonić (tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne).

SŁUŻBOWY TELEFON KOMÓRKOWY

Technodyletant: Dajesz numer przyjaciółce, która wydzwania do ciebie z pytaniami typu: ile kalorii mają naleśniki w polewie czekoladowej?
Technoekspert
notatki związane z pracą - nigdy osobiste! Jeżeli już musisz plotkować na temat charakteru szefowej i wyglądu szefa, rób to w bezpieczniejszym miejscu - nie w pracy i w bezpieczniejszy sposób. <br><br>&lt;tit&gt;PAGER&lt;/&gt;<br><br>Technodyletant: Włączasz najgłośniejszy sygnał &lt;orig&gt;pagera&lt;/&gt;, a ten daje popis swoich możliwości podczas oficjalnego spotkania z szefem.<br>Technoekspert: Przełączasz &lt;orig&gt;pager&lt;/&gt; na cichy sygnał, najlepiej na wibracje. Gdy otrzymasz wiadomość, nikt tego nie słyszy, tymczasem ty możesz dyskretnie przeprosić szefa i wyjść, żeby oddzwonić (tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne).<br><br>&lt;tit&gt;SŁUŻBOWY TELEFON KOMÓRKOWY&lt;/&gt;<br><br>Technodyletant: Dajesz numer przyjaciółce, która wydzwania do ciebie z pytaniami typu: ile kalorii mają naleśniki w polewie czekoladowej?<br>Technoekspert
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego