Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kajakarskie o puchar prezydenta miasta.
- Warszawa jest jedyną europejską stolicą, w której obiekty sportowe znajdują się w centrum, dlatego trzeba o nie szczególnie dbać - mówi Paweł Piskorski.

(Metropol)moim zdaniem

Postawili szlaban przed Gałczyńskim

Kultura i sztuka to specjalność Krakowa. W tej dziedzinie dzieje się w tym mieście zawsze coś ciekawego. Tak jest i teraz. Bohaterem rozgrywających się właśnie wydarzeń jest Konstanty Ildefons Gałczyński.
Oto Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Gimnazjum nr 48 postanowiły nadać swej szkole imię tego popularnego poety. Wniosek został jednak zdecydowanie odrzucony przez Radę i Zarząd Dzielnicy XVIII, na terenie której znajduje się placówka. Wybitny poeta, tak bardzo
kajakarskie o puchar prezydenta miasta.<br>- Warszawa jest jedyną europejską stolicą, w której obiekty sportowe znajdują się w centrum, dlatego trzeba o nie szczególnie dbać - mówi Paweł Piskorski.<br><br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;moim zdaniem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Postawili szlaban przed Gałczyńskim&lt;/&gt;<br><br>Kultura i sztuka to specjalność Krakowa. W tej dziedzinie dzieje się w tym mieście zawsze coś ciekawego. Tak jest i teraz. Bohaterem rozgrywających się właśnie wydarzeń jest Konstanty Ildefons Gałczyński.<br>Oto Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Gimnazjum nr 48 postanowiły nadać swej szkole imię tego popularnego poety. Wniosek został jednak zdecydowanie odrzucony przez Radę i Zarząd Dzielnicy XVIII, na terenie której znajduje się placówka. Wybitny poeta, tak bardzo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!