Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 4 (34)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1962
się zorientować, czy warto kupić tę książkę, ponieważ stale będzie nam potrzebna w pracy, czy wystarczy ją wypożyczyć z biblioteki i raz uważnie przeczytać lub też przejrzeć tylko w czytelni bibliotecznej. Zakupioną lub pożyczoną książkę przeglądamy najpierw, "ślizgając" się tylko wzrokiem po jej stronicach, a jeśli znajdujemy coś nowego i ciekawego, papierowa zakładka umożliwi nam w każdej chwili odnalezienie tego miejsca bez dłuższego szukania.
TECHNIKA CZYTANIA
Po wstępnym przejrzeniu książki decydujemy się, czy przeczytać całą, czy tylko pewne rozdziały danej pracy i dopiero wówczas przystępujemy do właściwego czytania - do czytania z ołówkiem w ręku.
Jeśli książka jest naszą własnością i nie
się zorientować, czy warto kupić tę książkę, ponieważ stale będzie nam potrzebna w pracy, czy wystarczy ją wypożyczyć z biblioteki i raz uważnie przeczytać lub też przejrzeć tylko w czytelni bibliotecznej. Zakupioną lub pożyczoną książkę przeglądamy najpierw, "ślizgając" się tylko wzrokiem po jej stronicach, a jeśli znajdujemy coś nowego i ciekawego, papierowa zakładka umożliwi nam w każdej chwili odnalezienie tego miejsca bez dłuższego szukania.<br>&lt;tit1&gt;TECHNIKA CZYTANIA&lt;/tit1&gt;<br>Po wstępnym przejrzeniu książki decydujemy się, czy przeczytać całą, czy tylko pewne rozdziały danej pracy i dopiero wówczas przystępujemy do właściwego czytania - do czytania z &lt;hi rend="bold"&gt;ołówkiem&lt;/hi&gt; w ręku.<br>Jeśli książka jest naszą własnością i nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!