Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Sex komedię nocy letniej" Woody Allena w reż. Artura Tyszkiewicza. W Warszawie zespół wystąpi 19 i 20 września z "Kartoteką" i "Kocham. Nas troje" w Teatrze Małym.

Teatr Mały

Do tego teatru możesz wpaść prosto z ulicy, np. po zakupach w Domach Centrum. Dosłownie. Każdego dnia dzieje się tu coś ciekawego. Jedyny z prawdziwego zdarzenia teatr impresaryjny, działający jako scena Teatru Narodowego, sprowadza najciekawsze przedstawienia z całej Polski. 17 października możesz tu obejrzeć "Prawiek i inne czasy" O. Tokarczuk w reż. S. Majewskiego - spektakl Towarzystwa Wierszalin, które przebojem weszło do historii polskiego teatru "Turlajgroszkiem" P. Słobodzianka i T. Tomaszuka.


Jak zdobyć
Sex komedię nocy letniej" Woody Allena w reż. Artura Tyszkiewicza. W Warszawie zespół wystąpi 19 i 20 września z "Kartoteką" i "Kocham. Nas troje" w Teatrze Małym.<br><br>&lt;tit&gt;Teatr Mały&lt;/&gt;<br><br>Do tego teatru możesz wpaść prosto z ulicy, np. po zakupach w Domach Centrum. Dosłownie. Każdego dnia dzieje się tu coś ciekawego. Jedyny z prawdziwego zdarzenia teatr impresaryjny, działający jako scena Teatru Narodowego, sprowadza najciekawsze przedstawienia z całej Polski. 17 października możesz tu obejrzeć "Prawiek i inne czasy" O. Tokarczuk w reż. S. Majewskiego - spektakl Towarzystwa Wierszalin, które przebojem weszło do historii polskiego teatru "Turlajgroszkiem" P. Słobodzianka i T. Tomaszuka.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;<br>&lt;tit&gt;Jak zdobyć
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!