Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o jedzeniu,o gospodarstwie domowym
Rok powstania: 2001
też musisz wiedzieć, jak się do psa odnosić.
Nie. Pierwsze dwa tygodnie to mówił, że przyjeżdża i szkoli sam psa. On. Po godzinie. Po dwóch tygodniach następne dwa tygodnie szkolą się wszyscy razem, nie, a później jak się ten, to ja już szkolę sam psa.
Yhy. Ktoś się wyłączył.
Ale co będę patrzył. Dwa tysiące trzeba wydać. I tu jest zaczyna się kłopot, nie?
Halo. Dzień dobry. Jest jest, akurat właśnie wszedł.
Dwa tysiące trzeba wydać.
To ile obejmuje? Trzydzieści godzin?
Nie
Nie, trzy godziny.
Co?
Nie, trzydzieści godzin wychodzi na to, że szkolenie trwa, tak?
No tak powiedział, że cztery, pięć
też musisz wiedzieć, jak się do psa odnosić.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie. Pierwsze dwa tygodnie to mówił, że przyjeżdża i szkoli sam psa.&lt;pause&gt; On. Po godzinie. &lt;event desc="ring"&gt; Po dwóch tygodniach następne dwa tygodnie szkolą się wszyscy razem, nie, a później jak się ten, to ja już szkolę sam psa.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Yhy.&lt;pause&gt; Ktoś się wyłączył.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ale co będę patrzył. Dwa tysiące trzeba wydać. &lt;event desc="ring"&gt; I tu jest zaczyna się kłopot, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;div type="phone" sex="f" age="6" edu="h"&gt;Halo. Dzień dobry. Jest jest, akurat właśnie wszedł.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Dwa tysiące trzeba wydać.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;To ile &lt;gap&gt; obejmuje? Trzydzieści godzin?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie &lt;gap&gt;&lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt;&lt;overlap&gt;Nie, trzy godziny.&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;Co?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie, trzydzieści godzin wychodzi na to, że szkolenie trwa, tak?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No tak powiedział, że cztery, pięć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!