Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o jedzeniu,o gospodarstwie domowym
Rok powstania: 2001
też musisz wiedzieć, jak się do psa odnosić.
Nie. Pierwsze dwa tygodnie to mówił, że przyjeżdża i szkoli sam psa. On. Po godzinie. Po dwóch tygodniach następne dwa tygodnie szkolą się wszyscy razem, nie, a później jak się ten, to ja już szkolę sam psa.
Yhy. Ktoś się wyłączył.
Ale co będę patrzył. Dwa tysiące trzeba wydać. I tu jest zaczyna się kłopot, nie?
Halo. Dzień dobry. Jest jest, akurat właśnie wszedł.
Dwa tysiące trzeba wydać.
To ile obejmuje? Trzydzieści godzin?
Nie
Nie, trzy godziny.
Co?
Nie, trzydzieści godzin wychodzi na to, że szkolenie trwa, tak?
No tak powiedział, że cztery, pięć
też musisz wiedzieć, jak się do psa odnosić.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie. Pierwsze dwa tygodnie to mówił, że przyjeżdża i szkoli sam psa.&lt;pause&gt; On. Po godzinie. &lt;event desc="ring"&gt; Po dwóch tygodniach następne dwa tygodnie szkolą się wszyscy razem, nie, a później jak się ten, to ja już szkolę sam psa.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Yhy.&lt;pause&gt; Ktoś się wyłączył.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ale co będę patrzył. Dwa tysiące trzeba wydać. &lt;event desc="ring"&gt; I tu jest zaczyna się kłopot, nie?&lt;/&gt;<br>&lt;div type="phone" sex="f" age="6" edu="h"&gt;Halo. Dzień dobry. Jest jest, akurat właśnie wszedł.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Dwa tysiące trzeba wydać.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;To ile &lt;gap&gt; obejmuje? Trzydzieści godzin?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie &lt;gap&gt;&lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt;&lt;overlap&gt;Nie, trzy godziny.&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;Co?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie, trzydzieści godzin wychodzi na to, że szkolenie trwa, tak?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No tak powiedział, że cztery, pięć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!