Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 29
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
można by im pomóc, ale władze gminne mają to gdzieś. W poniedziałek miał być zarząd, żeby coś w sprawie wszystkich pokrzywdzonych ustalić, ale nie przyszli wszyscy i obrady odwołali. Do dzisiaj jeszcze nie zdążyli się spotkać i podjąć jakąś decyzję - twierdzi jeden z sąsiadów.

Pomóżmy Piątkom!

- Lato jeszcze przetrwamy, ale co będzie w zimie, nie wiem - mówi Piątkowa. Na wybudowanie nowego budynku nie ma pieniędzy. Jedyną szansą dla nich jest dobudowanie piętra na parterowym budynku, należącym do syna. Obiecane przez Zarząd Gminy 1000 zł - to kropla wody w morzu. Stąd apel do czytelników Tygodnika Podhalańskiego.
Pomóżmy Piątkom! Potrzebne są pustaki, cement, drewno
można by im pomóc, ale władze gminne mają to gdzieś. W poniedziałek miał być zarząd, żeby coś w sprawie wszystkich pokrzywdzonych ustalić, ale nie przyszli wszyscy i obrady odwołali. Do dzisiaj jeszcze nie zdążyli się spotkać i podjąć jakąś decyzję - twierdzi jeden z sąsiadów.<br><br>&lt;tit&gt;Pomóżmy Piątkom!&lt;/&gt;<br><br>- Lato jeszcze przetrwamy, ale co będzie w zimie, nie wiem - mówi Piątkowa. Na wybudowanie nowego budynku nie ma pieniędzy. Jedyną szansą dla nich jest dobudowanie piętra na parterowym budynku, należącym do syna. Obiecane przez Zarząd Gminy 1000 zł - to kropla wody w morzu. Stąd apel do czytelników Tygodnika Podhalańskiego.<br>Pomóżmy Piątkom! Potrzebne są pustaki, cement, drewno
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!