Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: O znajomych przy kawie
Rok powstania: 2003
znaczy zamawiam sobie tam, nie...To zauważyłam, że nieraz są z obwolutą, nieraz bez i w zasadzie na jedno wychodzi, powiem ci.
Ale pod spodem jest taka sama okładka?
Taka sama! Także wiesz...A powiem ci, że w pewnym sensie są wygodniejsze trochę te bez obwolut. Jeszcze jak , bo wiedziałam, co będzie po prostu niedługo. A uczennica przygotowała o Celtach? Ale to co, pod jakim kątem ona to przygotowywała? Nie dość, że na polski, to jeszcze najważniejsze fakty z historii?
Nie, jakaś tam analiza była zadana.
A, no właśnie.
Taka króciutka. Ja mam fajny podręcznik Arki właśnie, wiesz? Ten Arki bardzo mi
znaczy zamawiam sobie tam, nie...To zauważyłam, że nieraz są z obwolutą, nieraz bez i w zasadzie na jedno wychodzi, powiem ci.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Ale pod spodem jest taka sama okładka?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Taka sama! Także wiesz...A powiem ci, że w pewnym sensie są wygodniejsze trochę te bez obwolut. Jeszcze jak &lt;gap&gt;, bo wiedziałam, co będzie po prostu niedługo. A &lt;gap&gt; uczennica przygotowała o Celtach? Ale to co, pod jakim kątem ona to przygotowywała? Nie dość, że na polski, to jeszcze najważniejsze fakty z historii?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Nie, jakaś tam analiza była zadana.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;A, no właśnie.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Taka &lt;gap&gt; króciutka. Ja mam fajny podręcznik &lt;name type="org"&gt;Arki&lt;/&gt; właśnie, wiesz? Ten &lt;name type="org"&gt;Arki&lt;/&gt; bardzo mi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego