Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy turystyczne
Rok: 1997
przeżyć.

Nasz personel towarzyszy Ci podczas całej podróży
Niezależnie od tego, jaki sposób podróżowania wybierzesz, nasz personel będzie z Tobą przez cały czas. Już w miejscu zbiórki spotkasz pilota z STS, który będzie Ci towarzyszył i pomoże w załatwieniu wszelkich formalności jakie czekają po drodze.
Opowie on również o tym, co będzie się działo podczas podróży i w trakcie czekającego Cię kursu. O pewnych szczegółach musisz jednak pomyśleć sam zanim rozpoczniesz podróż.
Sprawdź czy masz wszystkie dokumenty, jakie otrzymałeś z STS oraz czy masz ze sobą ważny paszport.

Możesz wybierać między samolotem i autobusem
Podróż lotnicza do Anglii zaczyna się w Warszawie
przeżyć.<br><br>&lt;tit&gt;Nasz personel towarzyszy Ci podczas całej podróży&lt;/&gt;<br>Niezależnie od tego, jaki sposób podróżowania wybierzesz, nasz personel będzie z Tobą przez cały czas. Już w miejscu zbiórki spotkasz pilota z STS, który będzie Ci towarzyszył i pomoże w załatwieniu wszelkich formalności jakie czekają po drodze.<br>Opowie on również o tym, co będzie się działo podczas podróży i w trakcie czekającego Cię kursu. O pewnych szczegółach musisz jednak pomyśleć sam zanim rozpoczniesz podróż. <br>Sprawdź czy masz wszystkie dokumenty, jakie otrzymałeś z STS oraz czy masz ze sobą ważny paszport.<br><br>&lt;tit&gt;Możesz wybierać między samolotem i autobusem&lt;/&gt;<br>Podróż lotnicza do Anglii zaczyna się w Warszawie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego