Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.06 (31)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dystansu do zajmujących w tym momencie 3. miejsce Norwegów. Mateusz Rutkowski miał do odrobienia do nich 12 punktów, a do Niemców aż 14. I odrobił. Niemiec i Norweg skoczyli słabiej, a Rutkowski 97 metrów. To dało Polakom srebrny medal. Morgenstern także tym razem wylądował dalej (99,5 metra), ale zobaczymy, co będzie w sobotę.
- Bardzo dobrze mi się skakało. Morgenstern zobaczył chyba, że w sobotę nie pójdzie mu ze mną tak łatwo - powiedział po konkursie bohater polskiej ekipy Mateusz Rutkowski. Inni zawodnicy też nie kryli zadowolenia z wielkiego sukcesu.
- Zadowolony jestem ze swoich skoków. Były poprawne, ważne, że nie dałem plamy - cieszył
dystansu do zajmujących w tym momencie 3. miejsce Norwegów. Mateusz Rutkowski miał do odrobienia do nich 12 punktów, a do Niemców aż 14. I odrobił. Niemiec i Norweg skoczyli słabiej, a Rutkowski 97 metrów. To dało Polakom srebrny medal. Morgenstern także tym razem wylądował dalej (99,5 metra), ale zobaczymy, co będzie w sobotę.<br>&lt;q&gt;- Bardzo dobrze mi się skakało. Morgenstern zobaczył chyba, że w sobotę nie pójdzie mu ze mną tak łatwo&lt;/&gt; - powiedział po konkursie bohater polskiej ekipy Mateusz Rutkowski. Inni zawodnicy też nie kryli zadowolenia z wielkiego sukcesu.<br>&lt;q&gt;- Zadowolony jestem ze swoich skoków. Były poprawne, ważne, że nie dałem plamy&lt;/&gt; - cieszył
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!