Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
nowojorczykiem. Tricia pracuje przy produkcji sesji mody, pisze teksty i studiuje projektowanie w Fashion Institut of Technology. W ciągu kilku godzin zdążyła dopilnować sesji zdjęciowej z udziałem zwycięzców "L & M Trans America", wpaść do sąsiedniego studia (gdzie od trzech dni robi reklamę dżinsów), pozować Manuelowi do zdjęcia i opowiedzieć mi, co będzie się nosiło w NY tego lata: biel! Dużo bieli i kolory, które czynią cię lekką i szczęśliwą: żółty, pink i turkus. Wąsko, ale swobodnie, powyżej kolan lub przed kostkę. No, to już wiecie.

Latanie

Latamy samolotami, bijąc się o miejsce przy oknie. Kto wygra, dostaje prezent: zielone góry Kalifornii, stateczek
nowojorczykiem. Tricia pracuje przy produkcji sesji mody, pisze teksty i studiuje projektowanie w Fashion Institut of Technology. W ciągu kilku godzin zdążyła dopilnować sesji zdjęciowej z udziałem zwycięzców "L &amp; M Trans America", wpaść do sąsiedniego studia (gdzie od trzech dni robi reklamę dżinsów), pozować Manuelowi do zdjęcia i opowiedzieć mi, co będzie się nosiło w NY tego lata: biel! Dużo bieli i kolory, które czynią cię lekką i szczęśliwą: żółty, pink i turkus. Wąsko, ale swobodnie, powyżej kolan lub przed kostkę. No, to już wiecie. <br><br>&lt;tit&gt;Latanie&lt;/&gt;<br><br>Latamy samolotami, bijąc się o miejsce przy oknie. Kto wygra, dostaje prezent: zielone góry Kalifornii, stateczek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!