Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
z powieści Lwa Tołstoja. Zaakceptujcie swoją odmienność, a tych "normalnych", którzy żyją według ustalonych norm, proszę o tolerancję dla nas!
Laura


Apel do życia
Dużo mówi się o problemach... A ja wam powiem jedno: nauczcie się żyć według własnych wyobrażeń, według własnego ideału.
Marzycie o tym, czego pragniecie, jakie będziecie, co będziecie robić i jak będziecie wyglądać, jak się zachowywać... Nie bójcie się marzyć! Marzcie w wielkich kategoriach. Marzenia się spełniają.
Nie myślcie o swoich kompleksach - zastąpcie je pięknym marzeniem, zróbcie z nich dzieło! Pracujcie nad tym. Żyje się tylko raz. Przestańcie już teraz bać się, zazdrościć, narzekać.
Jak wyglądasz, cosmodziewczyno? Czy
z powieści Lwa Tołstoja. Zaakceptujcie swoją odmienność, a tych "normalnych", którzy żyją według ustalonych norm, proszę o tolerancję dla nas! <br>Laura<br><br><br>Apel do życia<br>Dużo mówi się o problemach... A ja wam powiem jedno: nauczcie się żyć według własnych wyobrażeń, według własnego ideału.<br>Marzycie o tym, czego pragniecie, jakie będziecie, co będziecie robić i jak będziecie wyglądać, jak się zachowywać... Nie bójcie się marzyć! Marzcie w wielkich kategoriach. Marzenia się spełniają.<br>Nie myślcie o swoich kompleksach - zastąpcie je pięknym marzeniem, zróbcie z nich dzieło! Pracujcie nad tym. Żyje się tylko raz. Przestańcie już teraz bać się, zazdrościć, narzekać. <br>Jak wyglądasz, cosmodziewczyno? Czy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego