Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Praca i Zabezpieczenie Społeczne
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
badanych oświadczyło, że w gospodarstwie domowym nie brak im niczego. Zestawienie tego stwierdzenia z ich stanem posiadania pozwala stwierdzić niski poziom potrzeb wielu z nich oraz stosunkowo niższe wymagania kobiet. Najwięcej braków odczuwają ludzie o wyższym poziomie wykształcenia, których zasób posiadanego sprzętu jest największy.
Analiza odpowiedzi na pytanie projekcyjne: na co by Pan zużył otrzymane niespodziewanie 20-30 tys. zł, pozwala stwierdzić, że wielu respondentów wymieniona przez nas suma przyprawia o zawrót głowy; liczni starsi ludzie nie orientują się w cenach towarów i usług, wykraczających poza ich bieżące wydatki. Niektórzy ankietowani nie potrafili wyrazić żadnych pragnień; niektóre projekty wysuwane przez ludzi mało
badanych oświadczyło, że w gospodarstwie domowym nie brak im niczego. Zestawienie tego stwierdzenia z ich stanem posiadania pozwala stwierdzić niski poziom potrzeb wielu z nich oraz stosunkowo niższe wymagania kobiet. Najwięcej braków odczuwają ludzie o wyższym poziomie wykształcenia, których zasób posiadanego sprzętu jest największy. <br> Analiza odpowiedzi na pytanie projekcyjne: na co by Pan zużył otrzymane niespodziewanie 20-30 tys. zł, pozwala stwierdzić, że wielu respondentów wymieniona przez nas suma przyprawia o zawrót głowy; liczni starsi ludzie nie orientują się w cenach towarów i usług, wykraczających poza ich bieżące wydatki. Niektórzy ankietowani nie potrafili wyrazić żadnych pragnień; niektóre projekty wysuwane przez ludzi mało
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!