Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
przyjemne, zwłaszcza gdy trafia się atrakcyjna klientka - mruga do mnie okiem. Może i ma rację, ale ja dziękuję za taką pracę. Nawet gdybym nie był żonaty i bardzo potrzebował pieniędzy, nie wyobrażam sobie, że mógłbym kochać się z każdą, która mi za to zapłaci. A poza tym... Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby kiedyś drzwi otworzyła mi jakaś znajoma kobieta!
Piotr KaźmierczakFrancuski szyk

Nie tylko na dłoniach
Wszystkie eleganckie dziewczyny mają teraz paznokcie pomalowane jasną emalią, z białymi paseczkami na końcach. I choć wygląda to tak naturalnie, przyciąga wzrok jak magnes. Taki pedikiur świetnie pasuje do wszystkich letnich strojów.
Sposób
przyjemne, zwłaszcza gdy trafia się atrakcyjna klientka - mruga do mnie okiem. Może i ma rację, ale ja dziękuję za taką pracę. Nawet gdybym nie był żonaty i bardzo potrzebował pieniędzy, nie wyobrażam sobie, że mógłbym kochać się z każdą, która mi za to zapłaci. A poza tym... Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby kiedyś drzwi otworzyła mi jakaś znajoma kobieta! <br>&lt;au&gt;Piotr Kaźmierczak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Francuski szyk&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie tylko na dłoniach&lt;/&gt;<br>Wszystkie eleganckie dziewczyny mają teraz paznokcie pomalowane jasną emalią, z białymi paseczkami na końcach. I choć wygląda to tak naturalnie, przyciąga wzrok jak magnes. Taki pedikiur świetnie pasuje do wszystkich letnich strojów. <br>Sposób
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego