Typ tekstu: Książka
Autor: Nurowska Maria
Tytuł: Panny i wdowy. Zdrada
Rok wydania: 1993
Rok powstania: 1992
to on był tym Czarnym Jędrkiem, o którym wtedy pierwszego wieczoru rozprawiały dziewczyny na sali. Na pewno to on, zwracał uwagę swoją urodą i sposobem bycia. Chodził niedbałym krokiem, a rozmawiając z kimś, trzymał rękę w kieszeni, co chyba nie było uprzejme. W czasie jednej z lekcji spytała pana Jedlickiego, co by pomyślał o chłopaku, który rozmawiając z dziewczyną, trzyma rękę w kieszeni. Pan Jedlicki roześmiał się.
- To zależy, jak by ją trzymał. Po chamsku czy z elegancją. Znałem jednego oksfordczyka, który był mistrzem w trzymaniu ręki w kieszeni. Nikt mu nie dorównywał w polocie i wdzięku.
Zuzanna nie wiedziała, czy pan
to on był tym Czarnym Jędrkiem, o którym wtedy pierwszego wieczoru rozprawiały dziewczyny na sali. Na pewno to on, zwracał uwagę swoją urodą i sposobem bycia. Chodził niedbałym krokiem, a rozmawiając z kimś, trzymał rękę w kieszeni, co chyba nie było uprzejme. W czasie jednej z lekcji spytała pana Jedlickiego, co by pomyślał o chłopaku, który rozmawiając z dziewczyną, trzyma rękę w kieszeni. Pan Jedlicki roześmiał się. <br>- To zależy, jak by ją trzymał. Po chamsku czy z elegancją. Znałem jednego oksfordczyka, który był mistrzem w trzymaniu ręki w kieszeni. Nikt mu nie dorównywał w polocie i wdzięku. <br>Zuzanna nie wiedziała, czy pan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego