Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy bankowe
Rok: 2003
n comiesięcznym zestawieniu transakcji.
Zachowuj dowody dokonani zakupu i porównuj je z zestawieniami transakcji. W wypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, skontaktuj się jak najszybciej z Kartolinią PKO Banku Polskiego.
Przy płaceniu karta zwracaj uwagę, czy nie znika ona z Twoich oczu na zbyt długo (np. w restauracji). Gdy tak się stanie, sprawdź co było tego przyczyną.
Zanotuj numer swojej karty oraz numer Kartolinii. Nie przechowuj tych informacji z numerem PIN i pamiętaj, by nie ujawniać go nikomu.
Telefony
krajowy numer Kartolinii: 0 801 124 365 (czynny 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku);
numer dostępny za granicą + 48 22 639 66 00
n comiesięcznym zestawieniu transakcji.<br>Zachowuj dowody dokonani zakupu i porównuj je z zestawieniami transakcji. W wypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, skontaktuj się jak najszybciej z Kartolinią &lt;name type="org"&gt;PKO Banku Polskiego&lt;/&gt;.<br>Przy płaceniu karta zwracaj uwagę, czy nie znika ona z Twoich oczu na zbyt długo (np. w restauracji). Gdy tak się stanie, sprawdź co było tego przyczyną.<br>Zanotuj numer swojej karty oraz numer Kartolinii. Nie przechowuj tych informacji z numerem PIN i pamiętaj, by nie ujawniać go nikomu.<br>Telefony<br>krajowy numer Kartolinii: 0 801 124 365 (czynny 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku);<br>numer dostępny za granicą + 48 22 639 66 00
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!