Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Zamiast się cieszyć, będziesz żałować.
3. Odpoczywajcie od siebie także w trakcie wyjazdu. Nagły przeskok z "przerywanego" bycia razem do wersji "full contact" może sprawić, że następny urlop spędzicie na różnych półkulach.

W ŚWIECIE UCZUĆ

Odetnij kotwicę

Niczym wielkie żelazne kotwice ciągną się za nami katastrofy. Sprawiają, że rozpamiętujemy to, co było, zamiast cieszyć się tym, co jest.
Anna Dąbrowska

Katastrofy stawiają twój świat na głowie i rozbijają go na kawałki sprawiając, że nic już nie będzie takie jak kiedyś. Czasem są to wydarzenia naprawdę dramatyczne, a czasem z pozoru błahe: jedni zdenerwują się dopiero kiedy zleci im na głowę meteoryt, innym
Zamiast się cieszyć, będziesz żałować.<br>3. Odpoczywajcie od siebie także w trakcie wyjazdu. Nagły przeskok z "przerywanego" bycia razem do wersji "full contact" może sprawić, że następny urlop spędzicie na różnych półkulach.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=64-66&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W ŚWIECIE UCZUĆ&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Odetnij kotwicę&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Niczym wielkie żelazne kotwice ciągną się za nami katastrofy. Sprawiają, że rozpamiętujemy to, co było, zamiast cieszyć się tym, co jest. <br>Anna Dąbrowska&lt;/&gt;<br><br>Katastrofy stawiają twój świat na głowie i rozbijają go na kawałki sprawiając, że nic już nie będzie takie jak kiedyś. Czasem są to wydarzenia naprawdę dramatyczne, a czasem z pozoru błahe: jedni zdenerwują się dopiero kiedy zleci im na głowę meteoryt, innym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!