Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
jajami w misce. Masą tą nadziać mięso i zaszyć. Pozostałą cebulę, marchew, seler, szałwie i rozmaryn włożyć do brytfanny dookoła mięsa. Wszystko polać 4 łyżkami oliwy, posypać solą i pieprzem.
Piec w piekarniku nagrzanym do 200&730;C
przez 1 1/2 godziny, polewając sosem z pieczenia oraz białym winem, obracając co jakiś czas na drugą stronę.
Upieczony mostek pozostawić na 15 minut w wyłączonym piekarniku, po czym mięso wyjąć z brytfanny, pokroić na plastry i podawać na gorąco.

Carbonell
Oliwa z oliwek
100% Pure
Carbonell
pojemność 500 ml
Carbonell
Oliwa z oliwek
100% Pure
Carbonell
pojemność 250ml


Cafe DAKA Select
250 g
DROBNO
jajami w misce. Masą tą nadziać mięso i zaszyć. Pozostałą cebulę, marchew, seler, szałwie i rozmaryn włożyć do brytfanny dookoła mięsa. Wszystko polać 4 łyżkami oliwy, posypać solą i pieprzem.<br>Piec w piekarniku nagrzanym do 200&730;C<br>przez 1 1/2 godziny, polewając sosem z pieczenia oraz białym winem, obracając co jakiś czas na drugą stronę.<br>Upieczony mostek pozostawić na 15 minut w wyłączonym piekarniku, po czym mięso wyjąć z brytfanny, pokroić na plastry i podawać na gorąco.<br><br>&lt;name type="prod"&gt;Carbonell&lt;/&gt;<br>Oliwa z oliwek <br>100% Pure<br>&lt;name type="prod"&gt;Carbonell&lt;/&gt;<br>pojemność 500 ml<br>&lt;name type="prod"&gt;Carbonell&lt;/&gt;<br>Oliwa z oliwek <br>100% Pure<br>&lt;name type="prod"&gt;Carbonell&lt;/&gt;<br>pojemność 250ml&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="food"&gt;<br>Cafe &lt;name type="prod"&gt;DAKA&lt;/&gt; Select<br>250 g<br>DROBNO
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego