Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
drastycznych diet. Wolę gimnastykę: regularnie chodzę na siłownię i basen. Zabieram ze sobą Angelikę. Kiedy ćwiczę, zajmuje się nią opiekunka, a potem, mała pływa razem ze mną.
Czy macierzyństwo bardzo odmieniło Twoje życie?
- Oczywiście, ale na lepsze. Nie wyobrażam sobie jednak, jak radziłabym sobie, gdybym miała systematyczną pracę i musiała codziennie wstawać wcześnie rano.
Występujesz gdzieś teraz?
- Sporadycznie, ale już zaczynam się rozglądać za pracą. Na razie jest tylko teatr - kilka razy w miesiącu gram w Teatrze Scena Prezentacje.
Po Twoim ślubie krążyły plotki, że pewnie zrezygnujesz z aktorstwa.
- Nieraz już słyszałam opinie, że skoro mam zamożnego męża, to wcale nie
drastycznych diet. Wolę gimnastykę: regularnie chodzę na siłownię i basen. Zabieram ze sobą Angelikę. Kiedy ćwiczę, zajmuje się nią opiekunka, a potem, mała pływa razem ze mną.&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;Czy macierzyństwo bardzo odmieniło Twoje życie?&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;- Oczywiście, ale na lepsze. Nie wyobrażam sobie jednak, jak radziłabym sobie, gdybym miała systematyczną pracę i musiała codziennie wstawać wcześnie rano.&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;Występujesz gdzieś teraz?&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;- Sporadycznie, ale już zaczynam się rozglądać za pracą. Na razie jest tylko teatr - kilka razy w miesiącu gram w Teatrze Scena Prezentacje.&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;Po Twoim ślubie krążyły plotki, że pewnie zrezygnujesz z aktorstwa.&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;- Nieraz już słyszałam opinie, że skoro mam zamożnego męża, to wcale nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego