Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
to 5610 euro.

Pani Marta chce wziąć Pawełka
Gdy Marta Zimoch (23 l.) z Wrocławia czyta o skrzywdzonych dzieciach do oczu napływają jej łzy. Kiedy przeczytała w Fakcie artykuł o Pawełku, noworodku, którego wyrodna matka tuż po urodzeniu wrzuciła do gorącego pieca, nie mogła pogodzić się z losem maluszka.
Teraz codziennie modli się za chłopca, do szpitala w Koszalinie, gdzie leży Pawełek, wysyła paczki z ubrankami i zabawkami i co najważniejsze, zastanawia się wraz z mężem nad adopcją biednego chłopczyka.
- Gdybyśmy mieli własne mieszkanie, nie wahalibyśmy się ani chwili - mówi Marta.
Marta i jej mąż Tomasz (24 l.) oraz ich 10
to 5610 euro.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Pani Marta chce wziąć Pawełka&lt;/&gt;<br>Gdy Marta Zimoch (23 l.) z Wrocławia czyta o skrzywdzonych dzieciach do oczu napływają jej łzy. Kiedy przeczytała w Fakcie artykuł o Pawełku, noworodku, którego wyrodna matka tuż po urodzeniu wrzuciła do gorącego pieca, nie mogła pogodzić się z losem maluszka.<br>Teraz codziennie modli się za chłopca, do szpitala w Koszalinie, gdzie leży Pawełek, wysyła paczki z ubrankami i zabawkami i co najważniejsze, zastanawia się wraz z mężem nad adopcją biednego chłopczyka.<br>&lt;q&gt;- Gdybyśmy mieli własne mieszkanie, nie wahalibyśmy się ani chwili&lt;/&gt; - mówi Marta.<br>Marta i jej mąż Tomasz (24 l.) oraz ich 10
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego