Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Haynesa: jego dzieciństwo, pierwsze konflikty z prawem, pierwszy wyrok. Wie także, że nigdy nie skrzywdziłby on żadnego dziecka.
Na stacji benzynowej Haynes zabija swojego kumpla. W dalszą ucieczkę rusza już tylko z chłopcem. W trakcie wielogodzinnej jazdy między Phillipem, a Butchem nawiązuje się prawdziwa przyjaźń. Niestety, policyjna obława zbliża się coraz bardziej.
21:00 polsatZazdrosna kobieta niszczy szczęście

SENSACYJNY Szczęśliwi małżonkowie, Jim i Kris, bohaterowie filmu Śmiertelna rywalka opuszczają Cincinnati i przeprowadzają się do miasteczka, w którym Jim rozpocznie nową pracę.
Wkrótce po przeprowadzce, Jim zaczyna otrzymywać tajemnicze prezenty od anonimowej wielbicielki. Początkowo wydaje się to dość zabawne, ale kiedy
Haynesa: jego dzieciństwo, pierwsze konflikty z prawem, pierwszy wyrok. Wie także, że nigdy nie skrzywdziłby on żadnego dziecka.<br>Na stacji benzynowej Haynes zabija swojego kumpla. W dalszą ucieczkę rusza już tylko z chłopcem. W trakcie wielogodzinnej jazdy między Phillipem, a Butchem nawiązuje się prawdziwa przyjaźń. Niestety, policyjna obława zbliża się coraz bardziej.<br>21:00 polsat&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zazdrosna kobieta niszczy szczęście&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SENSACYJNY&lt;/&gt; Szczęśliwi małżonkowie, Jim i Kris, bohaterowie filmu Śmiertelna rywalka opuszczają Cincinnati i przeprowadzają się do miasteczka, w którym Jim rozpocznie nową pracę.<br>Wkrótce po przeprowadzce, Jim zaczyna otrzymywać tajemnicze prezenty od anonimowej wielbicielki. Początkowo wydaje się to dość zabawne, ale kiedy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!