Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1972
gdyby ich sojusznicy i przyjaciele nie nabierali wody w usta.
B.D.

MIĘDZY NAMI LOKATORAMI
Nowe przepisy prawne zawarte w Uchwale Nr 280 Rady Ministrów wprowadziły wiele udogodnień przy zamianie mieszkań. Będziemy się więc zamieniać i dlatego warto wiedzieć, czym to grozi.
CORAZ CIAŚNIEJ robiło się w moim M-3, coraz bardziej denerwowała mnie czterometrowa ślepa kuchnia, w której na desce do prasowania, powstawały artykuły o wspaniałych perspektywach budownictwa mieszkaniowego, coraz trudniej było mężowi przecisnąć się między kuchenką a lodówką, czyli jedyną drogą wiodącą do pokoju. Zapadła więc decyzja. Zamieniamy mieszkanie na większe!
Przedstawiciel spółdzielni, której byliśmy członkami, łagodnie i dobrotliwie
gdyby ich sojusznicy i przyjaciele nie nabierali wody w usta.<br> &lt;au&gt;B.D.&lt;/au&gt;&lt;/div&gt; &lt;page nr=10&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;MIĘDZY NAMI LOKATORAMI&lt;/tit&gt;<br>&lt;intro&gt;Nowe przepisy prawne zawarte w Uchwale Nr 280 Rady Ministrów wprowadziły wiele udogodnień przy zamianie mieszkań. Będziemy się więc zamieniać i dlatego warto wiedzieć, czym to grozi.&lt;/intro&gt;<br> CORAZ CIAŚNIEJ robiło się w moim M-3, coraz bardziej denerwowała mnie czterometrowa ślepa kuchnia, w której na desce do prasowania, powstawały artykuły o wspaniałych perspektywach budownictwa mieszkaniowego, coraz trudniej było mężowi przecisnąć się między kuchenką a lodówką, czyli jedyną drogą wiodącą do pokoju. Zapadła więc decyzja. Zamieniamy mieszkanie na większe!<br>Przedstawiciel spółdzielni, której byliśmy członkami, łagodnie i dobrotliwie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!