Typ tekstu: Audycja telewizyjna
Tytuł: Między nami
Rok powstania: 2002
planuję rodzinę, ale za dwa trzy lata, i tak naprawdę nie wiadomo co się w tym czasie wydarzy, ale to pytanie pada, chociaż ono nie powinno paść...
- ...Czy kobiety ulegają tej presji, mówią.
- ...Ulegają tej presji, i to jest taka kalkulacja, czy stawiam na pracę, czy stawiam na rodzinę, niestety coraz częściej stawia się na pracę.
- Czy młode Polki, młodzi Polacy, bo to jest decyzja, która przecież nie jest decyzją kobiet tylko będą stawiać na pracę? Będą, bo musza, czy chcą?
- Ja nie wiem, czy oni rzeczywiście stawiają na pracę, bo to jest tak, że myślę, że w prasie bardzo często
planuję rodzinę, ale za dwa trzy lata, i tak naprawdę nie wiadomo co się w tym czasie wydarzy, ale to pytanie pada, chociaż ono nie powinno paść...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- ...Czy kobiety ulegają tej presji, mówią.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- ...Ulegają tej presji, i to jest taka kalkulacja, czy stawiam na pracę, czy stawiam na rodzinę, niestety coraz częściej stawia się na pracę.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Czy młode Polki, młodzi Polacy, bo to jest decyzja, która przecież nie jest decyzją kobiet tylko będą stawiać na pracę? Będą, bo musza, czy chcą?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Ja nie wiem, czy oni rzeczywiście stawiają na pracę, bo to jest tak, że myślę, że w prasie bardzo często
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!