Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
to takie męskie.
Dla większości kobiet (dla Niej też) najważniejsza jest sfera rodzinna. Na początku lat 90. według CBOS-u jedynie 3% Polaków widziało kobietę przede wszystkim jako pracującą i odnoszącą sukcesy w pracy. 0,7% kobiet uważało, że woli czerpać satysfakcję z pracy nawet kosztem rodziny.
Dziś w życiu coraz większej liczby kobiet firma zajmuje dawne miejsce mężczyzny - to firma zapewnia jej utrzymanie, bezpieczeństwo, kontakty i pozycję, to ludzie z firmy pomagają sobie wzajemnie, zupełnie jak członkowie rodziny. Kobieta na drodze do kariery w pewnym sensie wychodzi za firmę. I czasami z firmą ma dziecko.

Niewidzialne linie

Następnego dnia skończyłem
to takie męskie.<br>Dla większości kobiet (dla Niej też) najważniejsza jest sfera rodzinna. Na początku lat 90. według CBOS-u jedynie 3% Polaków widziało kobietę przede wszystkim jako pracującą i odnoszącą sukcesy w pracy. 0,7% kobiet uważało, że woli czerpać satysfakcję z pracy nawet kosztem rodziny. <br>Dziś w życiu coraz większej liczby kobiet firma zajmuje dawne miejsce mężczyzny - to firma zapewnia jej utrzymanie, bezpieczeństwo, kontakty i pozycję, to ludzie z firmy pomagają sobie wzajemnie, zupełnie jak członkowie rodziny. Kobieta na drodze do kariery w pewnym sensie wychodzi za firmę. I czasami z firmą ma dziecko. <br><br>&lt;tit&gt;Niewidzialne linie&lt;/&gt;<br><br>Następnego dnia skończyłem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego