Typ tekstu: Książka
Autor: Danuta Błaszak
Tytuł: Karuzela ku słońcu
Rok: 2003
wiedziała, że ona mnie lubi. Łączy nas coś więcej niż przyjaźń. Może boi się o mnie i stąd się brało jej dziwne zachowanie? Nie mam pojęcia.
Kłótnie z Jadwigą mają swój urok. Dobrze wiem, że miłość zawsze bliska jest nienawiści. Lubiłam się z nią przekomarzać. Walka z kimś inteligentnym i cudownie wspaniałym może w jakiś sposób rozgrzewać, dodawać sił.
Naraz jednak spostrzegłam, że na zewnątrz wygląda to trochę inaczej. Oni wszyscy uważają mnie za straszną niezdarę. Sądzą, że do pięt im się nie umywam.
Jadwiga ma u nich cholerny autorytet. Ona na mnie się złości, bo mnie lubi i boi się
wiedziała, że ona mnie lubi. Łączy nas coś więcej niż przyjaźń. Może boi się o mnie i stąd się brało jej dziwne zachowanie? Nie mam pojęcia.<br>Kłótnie z Jadwigą mają swój urok. Dobrze wiem, że miłość zawsze bliska jest nienawiści. Lubiłam się z nią przekomarzać. Walka z kimś inteligentnym i cudownie wspaniałym może w jakiś sposób rozgrzewać, dodawać sił.<br>Naraz jednak spostrzegłam, że na zewnątrz wygląda to trochę inaczej. Oni wszyscy uważają mnie za straszną niezdarę. Sądzą, że do pięt im się nie umywam.<br>Jadwiga ma u nich cholerny autorytet. Ona na mnie się złości, bo mnie lubi i boi się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego