Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 7/8
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
najwspanialsze. Na jednej z dwóch jego wysp Ludwik II Bawarski zbudował replikę pałacu w Wersalu. Pisaliśmy o tym szerzej w poprzednim numerze. Dziś jedziemy w Alpy.

Miasteczka ze specjalnościami

Zanim dotrzemy do celu wyprawy, czyli Berchtesgaden, przejeżdżamy urocze miasteczka tonące w kwiatach i w zieleni, skończenie doskonałe w kształcie architektonicznym, cudownie wtopione w przyrodę, czyściutkie, świeżutkie, bujnie ukwiecone. W każdym domu czekają na turystów pokoje noclegowe. Tu sezon trwa niemal rok, bo Górna Bawaria jest w zimie rajem dla tych, którzy kochają śnieg i lód, a w lecie dla turystów pieszych i samochodowych.
Miasteczka mają swoje specjalności. W Ruhpolding znajduje się
najwspanialsze. Na jednej z dwóch jego wysp Ludwik II Bawarski zbudował replikę pałacu w Wersalu. Pisaliśmy o tym szerzej w poprzednim numerze. Dziś jedziemy w Alpy.<br><br>&lt;tit&gt;Miasteczka ze specjalnościami&lt;/&gt;<br><br>Zanim dotrzemy do celu wyprawy, czyli Berchtesgaden, przejeżdżamy urocze miasteczka tonące w kwiatach i w zieleni, skończenie doskonałe w kształcie architektonicznym, cudownie wtopione w przyrodę, czyściutkie, świeżutkie, bujnie ukwiecone. W każdym domu czekają na turystów pokoje noclegowe. Tu sezon trwa niemal rok, bo Górna Bawaria jest w zimie rajem dla tych, którzy kochają śnieg i lód, a w lecie dla turystów pieszych i samochodowych.<br>Miasteczka mają swoje specjalności. W Ruhpolding znajduje się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego