Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
planów pod tytułem "a na emeryturze pojedziemy na Hawaje". Najpierw nauczcie się szanować siebie nawzajem i respektować swe opinie, zdobądźcie zaufanie drugiej strony i wtedy będziecie gotowi do kreślenia wspólnych planów.

Poziom 5
Romatyczność pożądana

Jej nadmiar jest niepożądany, ale brak jest nieznośny. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio przeżyliście razem jakąś cudownie romantyczną chwilę? Kiedy całowaliście się w deszczu? Kochaliście w lesie? Jeżeli w ciągu pół minuty nie możesz odkryć takiej chwili w magazynie pamięci, oznacza to, że zaniedbaliście poziom romantyczności w waszym związku.
- Raz na kilka miesięcy Jacek zabiera mnie na wyjazd w nieznane - uśmiecha się 24-letnia Karolina. - Raz jest
planów pod tytułem "a na emeryturze pojedziemy na Hawaje". Najpierw nauczcie się szanować siebie nawzajem i respektować swe opinie, zdobądźcie zaufanie drugiej strony i wtedy będziecie gotowi do kreślenia wspólnych planów.<br><br>Poziom 5<br>Romatyczność pożądana<br><br>Jej nadmiar jest niepożądany, ale brak jest nieznośny. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio przeżyliście razem jakąś cudownie romantyczną chwilę? Kiedy całowaliście się w deszczu? Kochaliście w lesie? Jeżeli w ciągu pół minuty nie możesz odkryć takiej chwili w magazynie pamięci, oznacza to, że zaniedbaliście poziom romantyczności w waszym związku.<br>- Raz na kilka miesięcy Jacek zabiera mnie na wyjazd w nieznane - uśmiecha się 24-letnia Karolina. - Raz jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego