Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
muzycznym zajął się Janusz Tylman. Śpiewać będzie aktor młodego pokolenia Robert Kudelski. - Obiecuję, że będzie to wieczór pełen niezapomnianych wrażeń, emocji, radości i refleksji z piosenkami francuskiego barda - mówi Kudelski, który od lat jest zafascynowany Francją.
Spektakl odbędzie się w kameralnej atmosferze. Widzowie zasiadając na widowni mają mieć wrażenie, że cudownie przenieśli się do jednej z magicznych kafejek Montmartru. Charlesa Aznavoura właściwie nie trzeba przedstawiać. To najbarwniejsza postać współczesnej paryskiej bohemy. Urodził się w 1924 r. Jest piosenkarzem, kompozytorem i aktorem filmowym. Śpiewa głównie własne utwory. Jego największe przeboje to: "For me", "Formidable" i "Isabelle".
EW-T

LICZBA DNIA'
2 ostatnie
muzycznym zajął się Janusz Tylman. Śpiewać będzie aktor młodego pokolenia Robert Kudelski. &lt;q&gt;- Obiecuję, że będzie to wieczór pełen niezapomnianych wrażeń, emocji, radości i refleksji z piosenkami francuskiego barda&lt;/&gt; - mówi Kudelski, który od lat jest zafascynowany Francją.<br>Spektakl odbędzie się w kameralnej atmosferze. Widzowie zasiadając na widowni mają mieć wrażenie, że cudownie przenieśli się do jednej z magicznych kafejek Montmartru. Charlesa Aznavoura właściwie nie trzeba przedstawiać. To najbarwniejsza postać współczesnej paryskiej bohemy. Urodził się w 1924 r. Jest piosenkarzem, kompozytorem i aktorem filmowym. Śpiewa głównie własne utwory. Jego największe przeboje to: "For me", "Formidable" i "Isabelle".<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;EW-T&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;LICZBA DNIA'&lt;/&gt;<br>2 ostatnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego