Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
teraz obecny system proporcjonalny, to propozycja partii braci Kaczyńskich - choć wymaga pewnych poprawek - zasługuje na poparcie. W przyszłym parlamencie będzie można zweryfikować skuteczność mieszanej ordynacji i ewentualnie dalej ją zmieniać. Jedno wydaje się być pewne - będzie to lepszy system od obecnego.


Szef WSI generał Dukaczewski będzie miał nowego zastępcę
Teczka cudownie odnaleziona

Kserokopia teczki, którą PRL-owskie służby specjalne założyły Markowi Belce, niespodziewanie odnalazła się w Agencji Wywiadu w maju 2004 r. Odnalazła się, choć dawno powinna być w Instytucie Pamięci Narodowej. Zbiega się to w czasie z dziką lustracją, którą w maju urządzili Belce jego przeciwnicy polityczni.
Odkrycie jest o
teraz obecny system proporcjonalny, to propozycja partii braci Kaczyńskich - choć wymaga pewnych poprawek - zasługuje na poparcie. W przyszłym parlamencie będzie można zweryfikować skuteczność mieszanej ordynacji i ewentualnie dalej ją zmieniać. Jedno wydaje się być pewne - będzie to lepszy system od obecnego.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Szef &lt;name type="org"&gt;WSI&lt;/&gt; generał &lt;name type="person"&gt;Dukaczewski&lt;/&gt; będzie miał nowego zastępcę&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Teczka cudownie odnaleziona&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Kserokopia teczki, którą PRL-owskie służby specjalne założyły &lt;name type="person"&gt;Markowi Belce&lt;/&gt;, niespodziewanie odnalazła się w &lt;name type="org"&gt;Agencji Wywiadu&lt;/&gt; w maju 2004 r. Odnalazła się, choć dawno powinna być w &lt;name type="org"&gt;Instytucie Pamięci Narodowej&lt;/&gt;. Zbiega się to w czasie z dziką lustracją, którą w maju urządzili &lt;name type="person"&gt;Belce&lt;/&gt; jego przeciwnicy polityczni.&lt;/&gt;<br>Odkrycie jest o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego