Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
badanie
Kompleksowe wyniki
Kompleksowe badanie organizmu człowieka jako całość. Wykorzystuje możliwość rejestracji i pomiaru fal elektromagnetycznych emitowanych przez poszczególne tkanki i organy. Diagnozuje istniejące choroby, ale także uszkodzenia czynnościowe, które mogą doprowadzić do zamian patologicznych. Umożliwia więc skuteczne zapobieganie chorobom na etapie przedklinicznym.
Metoda pozwala znaleźć najsłabsze punkty w organizmie człowieka. Zastosowano tu unikalną technikę diagnozowania kolorami. Lekarz uzyskuje precyzyjny obraz całego organizmu człowieka.
Badanie trwa około godziny, nie wymaga od pacjenta żadnych przygotowań. Pacjent obserwuje jego przebieg na ekranie monitora, zaś lekarz na bieżąco informuje o wynikach. Pacjent otrzymuje wydruk komputerowy z badania wraz z dokładnym opisem sporządzonym przez lekarza
badanie<br>Kompleksowe wyniki<br>Kompleksowe badanie organizmu człowieka jako całość. Wykorzystuje możliwość rejestracji i pomiaru fal elektromagnetycznych emitowanych przez poszczególne tkanki i organy. Diagnozuje istniejące choroby, ale także uszkodzenia czynnościowe, które mogą doprowadzić do zamian patologicznych. Umożliwia więc skuteczne zapobieganie chorobom na etapie przedklinicznym.<br>Metoda pozwala znaleźć najsłabsze punkty w organizmie człowieka. Zastosowano tu unikalną technikę diagnozowania kolorami. Lekarz uzyskuje precyzyjny obraz całego organizmu człowieka.<br>Badanie trwa około godziny, nie wymaga od pacjenta żadnych przygotowań. Pacjent obserwuje jego przebieg na ekranie monitora, zaś lekarz na bieżąco informuje o wynikach. Pacjent otrzymuje wydruk komputerowy z badania wraz z dokładnym opisem sporządzonym przez lekarza
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!