Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
badanie
Kompleksowe wyniki
Kompleksowe badanie organizmu człowieka jako całość. Wykorzystuje możliwość rejestracji i pomiaru fal elektromagnetycznych emitowanych przez poszczególne tkanki i organy. Diagnozuje istniejące choroby, ale także uszkodzenia czynnościowe, które mogą doprowadzić do zamian patologicznych. Umożliwia więc skuteczne zapobieganie chorobom na etapie przedklinicznym.
Metoda pozwala znaleźć najsłabsze punkty w organizmie człowieka. Zastosowano tu unikalną technikę diagnozowania kolorami. Lekarz uzyskuje precyzyjny obraz całego organizmu człowieka.
Badanie trwa około godziny, nie wymaga od pacjenta żadnych przygotowań. Pacjent obserwuje jego przebieg na ekranie monitora, zaś lekarz na bieżąco informuje o wynikach. Pacjent otrzymuje wydruk komputerowy z badania wraz z dokładnym opisem sporządzonym przez lekarza
badanie<br>Kompleksowe wyniki<br>Kompleksowe badanie organizmu człowieka jako całość. Wykorzystuje możliwość rejestracji i pomiaru fal elektromagnetycznych emitowanych przez poszczególne tkanki i organy. Diagnozuje istniejące choroby, ale także uszkodzenia czynnościowe, które mogą doprowadzić do zamian patologicznych. Umożliwia więc skuteczne zapobieganie chorobom na etapie przedklinicznym.<br>Metoda pozwala znaleźć najsłabsze punkty w organizmie człowieka. Zastosowano tu unikalną technikę diagnozowania kolorami. Lekarz uzyskuje precyzyjny obraz całego organizmu człowieka.<br>Badanie trwa około godziny, nie wymaga od pacjenta żadnych przygotowań. Pacjent obserwuje jego przebieg na ekranie monitora, zaś lekarz na bieżąco informuje o wynikach. Pacjent otrzymuje wydruk komputerowy z badania wraz z dokładnym opisem sporządzonym przez lekarza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!