Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 8
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
niektórym właścicielom zwierząt, że nie są bezkarni i że lepiej niż płacić duże kwoty, zadbać właściwie o swojego zwierzaka.
Prezes TOnZ w Zakopanem, Barbara BajkowskaAktywny czternastolatek

Nowotarska policja rozpracowała 7-osobową grupę przestępczą, która ma na swoim koncie liczne rozboje i włamania. Najmłodszy uczestnik bandy, to znany już policji czternastolatek, Sebastian H, który w ciągu kilku ostatnich lat wykazał się nieprawdopodobną aktywnością złodziejską. Ma udowodnionych kilkadziesiąt przestępstw.
Tym razem intensywne działania policji prowadzone od 5 do 13 lutego zakończyły się sukcesem. Funkcjonariusze rozpracowali 7-osobową grupę złodziejską. Wśród przestępców były także osoby nieletnie. Policja udowodniła im około 20 czynów przestępczych
niektórym właścicielom zwierząt, że nie są bezkarni i że lepiej niż płacić duże kwoty, zadbać właściwie o swojego zwierzaka.<br>&lt;au&gt;Prezes TOnZ w Zakopanem, Barbara Bajkowska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Aktywny czternastolatek&lt;/tit&gt;<br><br>Nowotarska policja rozpracowała 7-osobową grupę przestępczą, która ma na swoim koncie liczne rozboje i włamania. Najmłodszy uczestnik bandy, to znany już policji czternastolatek, Sebastian H, który w ciągu kilku ostatnich lat wykazał się nieprawdopodobną aktywnością złodziejską. Ma udowodnionych kilkadziesiąt przestępstw.<br>Tym razem intensywne działania policji prowadzone od 5 do 13 lutego zakończyły się sukcesem. Funkcjonariusze rozpracowali 7-osobową grupę złodziejską. Wśród przestępców były także osoby nieletnie. Policja udowodniła im około 20 czynów przestępczych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!