Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.23 (19)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przepisach, ale dopiero od sezonu 2005-06. Teraz czeka ich przykra niespodzianka, bo ja złożę ostry sprzeciw. W tej sprawie jednomyślności prezesów na pewno nie będzie.
DARIUSZ ŁUSZCZYNA

Jeśli nie Widzew to Bolton
Łódzką szkółką piłkarską zainteresowali się Anglicy
- Kilka lat temu prowadziłem trzecioligową Pogoń Zduńska Wola. Po meczu wygranym cztery do zera podszedł do mnie prezes klubu i powiedział: "Gracie zbyt dobrze, za wiele mnie to kosztuje. Zwalniam pana". Zniechęciłem się wówczas do seniorskiej piłki - opowiada Faktowi Mirosław Bulzacki (52 l.), były reprezentacyjny obrońca, dziś trener w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi.
Kiedy w 1999 roku PZPN przestał finansować SMS
przepisach, ale dopiero od sezonu 2005-06. Teraz czeka ich przykra niespodzianka, bo ja złożę ostry sprzeciw. W tej sprawie jednomyślności prezesów na pewno nie będzie.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;DARIUSZ ŁUSZCZYNA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Jeśli nie Widzew to Bolton&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Łódzką szkółką piłkarską zainteresowali się Anglicy&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Kilka lat temu prowadziłem trzecioligową Pogoń Zduńska Wola. Po meczu wygranym cztery do zera podszedł do mnie prezes klubu i powiedział: "Gracie zbyt dobrze, za wiele mnie to kosztuje. Zwalniam pana". Zniechęciłem się wówczas do seniorskiej piłki&lt;/&gt; - opowiada Faktowi Mirosław Bulzacki (52 l.), były reprezentacyjny obrońca, dziś trener w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi.<br>Kiedy w 1999 roku PZPN przestał finansować SMS
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego