Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
bardzo kocha okulary

uroda Popularna piosenkarka Anastacia Newkirk podobno jest krótkowidzem. Jednak znakomicie radzi sobie ze swoją przypadłością. Nie dość, że wygląda w okularach znakomicie, ale i głosi, że noszące je kobiety wyglądają bardziej seksownie.
27-latka na łamach kobiecego magazynu "Amica" zdradziła, że ma w sumie trzydzieści. We wszystkich czuje się znakomicie, a czasem zdarza się jej zasnąć mając je na nosie. Nie przeszkodziły jej na pewno w zdobyciu popularności, którą zyskała na całym świecie, nagrywając album "Not That Kid".
(MicroWay)Na Spitsbergenie robi się cieplej

pogoda Tegoroczna zima na Spitsbergenie jest jedną z najcieplejszych w ostatnim ćwierćwieczu. Nie zamarzł
bardzo kocha okulary&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;uroda&lt;/&gt; Popularna piosenkarka Anastacia Newkirk podobno jest krótkowidzem. Jednak znakomicie radzi sobie ze swoją przypadłością. Nie dość, że wygląda w okularach znakomicie, ale i głosi, że noszące je kobiety wyglądają bardziej seksownie.<br>27-latka na łamach kobiecego magazynu "Amica" zdradziła, że ma w sumie trzydzieści. We wszystkich czuje się znakomicie, a czasem zdarza się jej zasnąć mając je na nosie. Nie przeszkodziły jej na pewno w zdobyciu popularności, którą zyskała na całym świecie, nagrywając album "Not That Kid".<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Na Spitsbergenie robi się cieplej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;pogoda&lt;/&gt; Tegoroczna zima na Spitsbergenie jest jedną z najcieplejszych w ostatnim ćwierćwieczu. Nie zamarzł
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!