Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
prowincji w czerwcu 1999 roku. Jednak niektóre jej rejony służą za bazy rebeliantom albańskim działającym w południowo-zachodniej Serbii i północnej Macedonii.
(PAP)Sztuka musi być zgodna z islamem

Afganistan Talibowie otworzyli w czwartek muzeum w Kabulu, aby pokazać, że również tam niszczono "obrazoburcze" zabytki sztuki buddyjskiej.
- Nie jesteśmy przeciwko czyjejkolwiek kulturze. Jesteśmy przeciwko temu, co sprzeczne z islamem - powiedział dyrektor muzeum. Święta księga islamu, Koran, zabrania jakiegokolwiek przedstawiania Boga, ludzi i zwierząt.
(PAP)SPORTSafin i Kafielnikow zagrają ze Szwecją

tenis Dwaj czołowi tenisiści rosyjscy: Marat Safin i Jewgienij Kafielnikow wystąpią w ćwierćfinałowym meczu Grupy światowej drużynowych rozgrywek o Puchar
prowincji w czerwcu 1999 roku. Jednak niektóre jej rejony służą za bazy rebeliantom albańskim działającym w południowo-zachodniej Serbii i północnej Macedonii.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sztuka musi być zgodna z islamem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Afganistan&lt;/&gt; Talibowie otworzyli w czwartek muzeum w Kabulu, aby pokazać, że również tam niszczono "obrazoburcze" zabytki sztuki buddyjskiej.<br>- Nie jesteśmy przeciwko czyjejkolwiek kulturze. Jesteśmy przeciwko temu, co sprzeczne z islamem - powiedział dyrektor muzeum. Święta księga islamu, Koran, zabrania jakiegokolwiek przedstawiania Boga, ludzi i zwierząt.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=4&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SPORT&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Safin i Kafielnikow zagrają ze Szwecją&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;tenis&lt;/&gt; Dwaj czołowi tenisiści rosyjscy: Marat Safin i Jewgienij Kafielnikow wystąpią w ćwierćfinałowym meczu Grupy światowej drużynowych rozgrywek o Puchar
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego