Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 5
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
ogóle nie musimy używać długopisów - śmieje się Anna Błachowska.
Klientami zakopiańskiego LOT-u są przeważnie pasażerowie, którzy najczęściej wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Miesięcznie sprzedaje się około dwustu biletów. Poza tym panie prowadzą i potwierdzają rezerwację, udzielają wielu informacji.
Biuro w Zakopanem jest jednym z niewielu biur "off line" czyli nie posiadającym w pobliżu lotniska. Jednak z roku na rok ma coraz więcej klientów. Współpracuje również z siecią agentów IATA i NON-IATA, działających na Podhalu i południu Polski.
Jolanta FlachIII Zimowe Igrzyska Szkolne w Ostrowsku - Strzał w dziesiątkę

- Chcieliśmy dzieciaki odciągnąć od telewizorów, namówić ich, by łyknęły trochę
ogóle nie musimy używać długopisów - śmieje się Anna Błachowska.<br>Klientami zakopiańskiego LOT-u są przeważnie pasażerowie, którzy najczęściej wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Miesięcznie sprzedaje się około dwustu biletów. Poza tym panie prowadzą i potwierdzają rezerwację, udzielają wielu informacji.<br>Biuro w Zakopanem jest jednym z niewielu biur &lt;foreign&gt;"off line"&lt;/&gt; czyli nie posiadającym w pobliżu lotniska. Jednak z roku na rok ma coraz więcej klientów. Współpracuje również z siecią agentów IATA i NON-IATA, działających na Podhalu i południu Polski.<br>&lt;au&gt;Jolanta Flach&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;III Zimowe Igrzyska Szkolne w Ostrowsku - Strzał w dziesiątkę&lt;/tit&gt;<br><br>- Chcieliśmy dzieciaki odciągnąć od telewizorów, namówić ich, by łyknęły trochę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego