Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 09.01
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
się spotkać w naszej szkole!
Komitet napisał więc specjalne oświadczenie.

Jaki zakaz?

Dyrektor szkoły Elżbieta Iwaniec o "pracodawcy" i zakazach nie chce rozmawiać: - Nie widziałam tego oświadczenia. Skąd pani ma takie informacje... - mówi.
Dlaczego więc nie było pozwolenia na spotkanie? - Nie wpłynął oficjalny wniosek w tej sprawie - odpowiada dyrektor. Oficjalny, czyli pisemny.
Rzecznik prasowy prezydent Aleksander Dziącko mówi podobnie i zapewnia: - Nie było żadnych zakazów z urzędu. Decyzje dotyczące spotkań w szkole podejmują dyrektorzy.
Czy dyrektor szkoły nr 8 zgodzi się na spotkanie buntowników z mieszkańcami, gdy dostanie pismo?
- Nie wiem... - usłyszeliśmy w odpowiedzi.
ALICJA BOGIELNie wiedzieli, co drukują

Sprawa
się spotkać w naszej szkole! <br>Komitet napisał więc specjalne oświadczenie.<br><br>&lt;tit&gt;Jaki zakaz?&lt;/&gt;<br><br>Dyrektor szkoły Elżbieta Iwaniec o "pracodawcy" i zakazach nie chce rozmawiać: - Nie widziałam tego oświadczenia. Skąd pani ma takie informacje... - mówi. <br>Dlaczego więc nie było pozwolenia na spotkanie? - Nie wpłynął oficjalny wniosek w tej sprawie - odpowiada dyrektor. Oficjalny, czyli pisemny. <br>Rzecznik prasowy prezydent Aleksander Dziącko mówi podobnie i zapewnia: - Nie było żadnych zakazów z urzędu. Decyzje dotyczące spotkań w szkole podejmują dyrektorzy. <br>Czy dyrektor szkoły nr 8 zgodzi się na spotkanie buntowników z mieszkańcami, gdy dostanie pismo? <br>- Nie wiem... - usłyszeliśmy w odpowiedzi.<br>&lt;au&gt;ALICJA BOGIEL&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Nie wiedzieli, co drukują&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Sprawa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego