Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
z "najbardziej znanych, pierwszoligowych klubów piłkarskich", jak twierdzą autorzy, Stal Mielec od bardzo dawna nie gra w I lidze, co więcej - od kilku lat nie istnieje!

DAVID SACKS
Encyklopedia świata starożytnych Greków

gat.: encyklopedia
Mało imponująca, acz przydatna księga. Zaczyna się od Abdery, miasta na wybrzeżu egejskim, kończy na Żydach, czyli narodzie wybranym. Pomiędzy skrajnymi zapisami 550 haseł z takich dziedzin jak polityka, literatura, matematyka, seks, życie codzienne czy obyczajowość starożytnych Greków. Dla maturzystów i miłośników antyku.

KUBA JABŁOŃSKI
Rozwód. Jak go przeżyć?

gat.: sobie a muzom
Obowiązkowa lektura dla adwokatów, którzy nie przeżyli własnego rozwodu, a pomagają (za kupę szmalu
z &lt;q&gt;"najbardziej znanych, pierwszoligowych klubów piłkarskich"&lt;/&gt;, jak twierdzą autorzy, Stal Mielec od bardzo dawna nie gra w I lidze, co więcej - od kilku lat nie istnieje!<br><br>&lt;tit&gt;DAVID SACKS<br>Encyklopedia świata starożytnych Greków&lt;/&gt;<br><br>gat.: encyklopedia<br>Mało imponująca, acz przydatna księga. Zaczyna się od Abdery, miasta na wybrzeżu egejskim, kończy na Żydach, czyli narodzie wybranym. Pomiędzy skrajnymi zapisami 550 haseł z takich dziedzin jak polityka, literatura, matematyka, seks, życie codzienne czy obyczajowość starożytnych Greków. Dla maturzystów i miłośników antyku.<br><br>&lt;tit&gt;KUBA JABŁOŃSKI<br>Rozwód. Jak go przeżyć?&lt;/&gt;<br><br>gat.: sobie a muzom<br>Obowiązkowa lektura dla adwokatów, którzy nie przeżyli własnego rozwodu, a pomagają (za kupę szmalu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego