Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jest bardzo przyjemna. Poza osobistą satysfakcją, jaką daje mi praca, miło mi, że spotkanie ze mną może sprawić komuś wielką radość i dostarczyć tematów rozmów.

Wymień trzy rzeczy, bez których nigdy się nie ruszasz z domu.
To są tylko dwie rzeczy: elektroniczne gry "Palm Pilot" i "Game Boy".

Cosmobiblia rozstań, czyli co robić, gdy wymarzony chłopak puści cię kantem

Pomożemy ci przetrwać te załamująco puste samotne dni i podpowiemy, jak wyleczyć złamane serce. Sama nie zauważysz, kiedy znowu radośnie zaczniesz biegać na randki.
Lidia Kolińska

Jesteś ze swoim ukochanym, wtulona bezpiecznie w jego ramię i gotowa na romantyczną noc, kiedy nagle
jest bardzo przyjemna. Poza osobistą satysfakcją, jaką daje mi praca, miło mi, że spotkanie ze mną może sprawić komuś wielką radość i dostarczyć tematów rozmów.<br><br>Wymień trzy rzeczy, bez których nigdy się nie ruszasz z domu. <br>To są tylko dwie rzeczy: elektroniczne gry "Palm Pilot" i "Game Boy".&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=86-89&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;Cosmobiblia&lt;/&gt; rozstań, czyli co robić, gdy wymarzony chłopak puści cię kantem&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Pomożemy ci przetrwać te załamująco puste samotne dni i podpowiemy, jak wyleczyć złamane serce. Sama nie zauważysz, kiedy znowu radośnie zaczniesz biegać na randki.<br>Lidia Kolińska&lt;/&gt;<br><br> Jesteś ze swoim ukochanym, wtulona bezpiecznie w jego ramię i gotowa na romantyczną noc, kiedy nagle
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego